• DOLAR 6.726
  • EURO 7.574
  • ALTIN 368.672
  • ...
Siirt’te GTS bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi

Siirt İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü’nce Merkez ve İlçelerde görevli gübre denetim personelleri ve gübre bayilerine yönelik “Gübre Takip Sistemi “(GTS) bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Konu uzmanı Ziraat Mühendisi Kadri Ercan, tarafından yapılan sunumda; piyasaya arz edilerek tarımda kullanılan gübrelerin paketleme aşamasından son kullanıcıya kadar takibinin sağlanması, taklit, tağşiş ve sahteciliğin önlenmesi ve bilinçli gübre kullanımının sağlanması amacıyla kurulan “Gübre Takip Sistemi” (GTS) anlatılarak ilgili teknik personeller ve gübre bayileri bilgilendirildi.

Gübre Takip Sistemi (GTS) bilgilendirme toplantısı; sisteme entegrasyon ve sistem sorunlarına çözüm önerileri dile getirilerek soru-cevap şeklinde son buldu.

Siirt İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Ek Hizmet Binası toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Abdusselam Ertaş, İl/İlçe Müdürlüklerinde görevli gübre denetim personelleri ve gübre bayileri katıldı.(Murat Orhan-İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir