• DOLAR 5.736
  • EURO 6.381
  • ALTIN 275.34
  • ...
Erzincan'da Siyer Sınavı ödülleri sahiplerine verildi
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından "O'nu Oku, O'nu Yaşa" sloganıyla 17 Şubat'ta Türkiye genelinde düzenlenen "Umre Ödüllü Siyer Sınavı'nda" Erzincan'da dereceye girenlere ödülleri verildi.

Erzincan Erdemliler Derneğinde (Erdemli-Der) dereceye giren yarışmacılara ödüllerini takdim eden Peygamber Sevdalıları Vakfı Erzincan Koordinatörü Emrullah Ezgin, Siyer Sınavı'na giren herkesin kazandığını söyledi.

Ezgin, "Peygamber Sevdalıları Vakfı 2019 yılı Siyer Sınavı'nı 17 Şubat'ta 'O'nu Oku, O'nu Yaşa' sloganıyla gerçekleştirdi. 4 kategoride yapılan sınava Erzincan il genelinde bin kusur öğrencimiz bu sınava katıldı. Sadece Erzincan merkezde bine yakın öğrencimiz bu sınava girdi. Allah'a şükürler olsun ki, 13 öğrencimiz ödül almaya hak kazandı. Bu sınav ile genç kardeşlerimiz Peygamber Efendimizin hayatını yeniden okuma fırsatını buldular. Bu sınavın kaybedeninin olmadığına inanıyoruz. Çünkü çocuklarımız âlemlere rahmet olarak gönderilenin hayatını okudu. Sınava katılan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz." dedi. (İLKHA)

Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir