• DOLAR 5,7810
  • EURO 6,5821
  • ALTIN 266,085
  • ...
Peygamber Sevdalılarından teşekkür mesajı
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Peygamber Sevdalıları Vakfı, Batman’da büyük bir katılımla otogar yanı Mevlid Alanı’nda “Ahlak ve Adalet Rehberi Hazreti Muhammed" temasıyla düzenlenen "Hazreti Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama" etkinliğine katılan ve etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Görkemli etkinliğin ardından açıklama yapan Peygamber Sevdalıları Vakfı Tanıtım ve Medya Başkanı Feyzi Aydın, sıkıntısız bir şekilde etkinlik gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Peygamber aşığı halkın yoğun katılımından dolayı teşekkür eden Aydın, “Peygamber Sevdalısı Batman halkı yeni ve güzel bir güne imzasını atmıştır. Özellikle etkinliğimize saatler kala Batman halkı ve çevresindeki il ve ilçelerden buraya akın etti. Çok güzel, duygulu, bol salavat ve tekbirlerle geçen bir etkinlik oldu. Özellikle aylar önce yaptığımız hazırlıklarda bize katkı sunanlara teşekkürlerimizi sunuyoruz. Allah- Teâlâ katkıda bulunan herkesten razı olsun. Onları havz-ı kefserde Peygamber Efendimizle buluştursun. Özellikle etkinlik alanına yolcuları taşıyan, etkinlik alanına yiyecek ve su ikramlarında bulunan hayırsevere, Batman halkına, etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.

Aydın, konuşmasının devamında, “Peygamber Sevdalıları Vakfı olarak bu yıl 12 merkezde etkinlik yapıyorduk. Bu gün Mersin ve Batman’ın etkinliği bitti. Geçen hafta Cizre’nindi önümüzde 9 etkinliğimiz daha var bütün Peygamber sevdalısı halkımızı bu etkinliklere davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı. (Şükrü Tontaş, Mehmet Sait Çelik, Ramazan Casuk, Süleyman Tunç, Murat Orhan, Fatih Akgül –İLKHA)

Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir