• DOLAR 6.856
  • EURO 7.741
  • ALTIN 390.855
  • ...
“İnşa etmek yerine yıkmak ve yakmakla meşgul oldular”
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu çeşitli temaslarda bulunmak üzere Şırnak’a geldi. Bakan Kasapoğlu’nu Şırnak Valisi Mehmet Aktaş ve partililer karşıladı. İlk önce Cizre’de esnaf ziyareti yapan Kasapoğlu ardından il merkezinde AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Yarka ile beraber esnaf ziyareti yaptı.

Daha sonra Ak Parti seçim bürosunu ziyaret eden Kasapoğlu, partililerle bir araya geldikten sona yaptığı konuşmada HDP’yi işaret ederek, “Bölge insanımızın temiz duygularını istismar ederek, onların oyu ile belediyeye yönetici olarak gelenler, inşa etmek yerine yıkmak ve yakmakla meşgul oldular.” dedi

Kasapoğlu, “Bin yıllık kardeşliğimizin arasına hiçbir nifak girişimi giremeyecek. Daha güçlü olacağız, omuz omuza duracağız, beraberce değerli gençlerimiz ve çocuklarımız için hep birlikte mutlu bir şekilde yürüyeceğiz. Biliyorsunuz, özellikle Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgemizde, bölge insanımızın iyi niyetini ve samimi duygularını ve temiz kalplerini istismar ederek onların oyu ile belediyelere yönetici olarak seçilenler, maalesef hizmet üretmek yerine buralarda kötülük ürettiler. İnşa yapacaklarına, yıkmakla ve yakmakla meşgul oldular. Sadece yüreklerimizi, ciğerlerimizi yakmadılar. Yollarımızı yaktılar, çukur kazdılar ve bu çukurları patlayıcı maddeler ile döşediler. İnşallah sizler bu şer odaklarına en güçlü cevabı 31 Mart'ta vereceksiniz. Ben buna inanıyorum.” şeklinde konuştu.

Öte yandan Gençlik Merkezini ziyaret eden Kasapoğlu, çocuklara kitap ve oyuncak hediye etti. (Ahmet Uçar – İLKHA)

Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir