• DOLAR 5.755
  • EURO 6.338
  • ALTIN 270.84
  • ...
Bu ahlaksızlığı kimler fonluyor?

Muhsin Şenol-DOĞRUHABER

8 Mart Dünya kadınlar günü bahanesiyle Taksim’de gerçekleştirilen sapkınların yürüyüş eyleminde ahlaksız pankartlarla sokağa çıkan kadın dernekleri, toplumun inanç ve değenlerine saldırdı. Daha sonra ortaya çıkan videolarda ezana da saygısızlık ettikleri görülen derneğin sapkın üyelerinin en büyük destekçisi ise Avrupa Birliği ve küresel sermaye oluyor.

Bu ahlaksızlığı kimler fonluyor?

PANKART TAŞIYANLARIN ARKASINDA KİM VAR?

8 Mart Dünya Çalışan Kadınlar günü bahanesiyle İstiklal Caddesinde yürüyüş sırasında ahlak dışı birçok pankart taşıyan ve ezana saygısızlık yapan kadın derneklerinin en büyük destekçileri arasında Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı bulunuyor. Sivil Düşün programının internet sitesinde kadınlara yönelik sözde destekleri şu şekilde açıklanıyor: “Kadın Sığınakları Dayanışma Merkezleri Kurultayı’nın güçlendirilmesi, Avrupa Birliği ve Türkiye’deki kadın örgütleri arasında ev içi şiddete yönelik iyi uygulamaların paylaşılması projesi, kadına yönelik şiddet ile mücadelede etkin politikaların üretilmesi ve destek mekanizmalarının etkisinin arttırılmasını amaçlıyor.” İşte İstiklal Caddesinde aileye ve toplumun değerlerine saldıran pankartalar taşıyanları Avrupa Birliği’nin desteklediğinin açık kanıtı.

AVRUPA BİRLİĞİ SAPKINLARIN DESTEKÇİSİ

Sivil Düşün Programının destek verdiği dernekler arasında sapkın dernekler de bulunuyor. Programın internet sitesinde bununla ilgili şu açıklamaya yer veriliyor: “Ayrımcılığa Karşı Gökkuşağı Koalisyonu projesi, toplumsal yasamın birçok alanında ayrımcılığa, nefret söylemine, fiziksel, psikolojik ve ekonomik şiddete maruz kalan (LGBTİ) bireylerin sorunlarına dikkat çekmeyi, farkındalığı arttırmayı ve sorunları en aza indirmeyi hedefliyor.” Geçtiğimiz yıllarda yine İstiklal Caddesinde Ramazan ayında kutsallarımıza saldıran ve ahlaksızlığı normalleştirmeye çalışan sapkınlarında yine Avrupa Birliği tarafından fonlanıyor.

Bu ahlaksızlığı kimler fonluyor?

HER YIL REKLAM VEREREK KİRLİ YÜZLERİNİ GİZLİYORLAR

Ahlaksızların bir diğer destekçisi ise yine her yıl kadınlar gününde ortaya çıkan sözde kadın savunucusu şirketler. Bu şirketler kadınları sömürüp onları bir reklam malzemesi olarak kullanmaktan onları fıtratlarının aksine piyasaya sürmekten geri durmayıp emeklerini sömürürken yılın bir gününde milyon liralar harcayarak göz boyayıcı reklam veriyor. Bu reklamlarla kadın çalışanlarını nasıl ezdiklerini nasıl haklarını gasp ettiklerini ve nasıl bir meta haline getirdiğini saklamak istercesine uğraştıkları açıkça görülüyor. Fonladıkları dernekler ise sokaklara çıkıp ahlaksızlığı ve dine sövmeyi marifet sanıp pankart açmaktan ise geri durmuyor.

İŞİN İÇİNDE KÜRESEL TERÖRİST SOROS’TA VAR

Adı ‘Gezi Olayları’ ile tanınan ve her türlü ahlaksızlığa ve kaosa destek verdiği açık bir şekilde bilinen geçtiğimiz günlerde Türkiye’den çekilme kararı alan Soros’un Açık Toplum Vakfı da ahlaksızlığın bir numaralı destekçileri arasında. Muş’taki kadın derneğinden Edirne’deki roman derneğine İstanbul’daki LGBTİ derneğinden Nusaybin’deki Suriye Can Derneği’ne kadar birçok derneği kaos ve anarşi için destekleyen vakıf ön büyük fonu sapkınlara ve ahlaksızlara veriyor. Hem 8 Mart’ta hem de Haziran ayında yapılan ‘Onur Yürüyüşü’ adlı rezaleti düzenleyen derneklerin en büyük destekçisi yine küresel ölçekte birçok kargaşanın arkasında bulunan bu vakıf oluyor.

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir