• DOLAR 5,7344
  • EURO 6,3129
  • ALTIN 279,177
  • ...
Samsung, yeni Galaxy Tab S5e modelini tanıttı

İSTANBUL

Samsung açıklamasına göre Galaxy Tab S5e, 10,5 inç boyutunda geniş bir ekran ve yüksek pil kapasitesine sahip.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Samsung Electronics Üst Yöneticisi (CEO) ve BT ve Mobil İletişim Birimi Başkanı DJ Koh, "Şık tasarıma ve güçlü özelliklere sahip üst düzey bir tablet olan Tab S5e’yi sunuyoruz. Daha fazlasını yapabilmek için sürekli bağlı kalmayı sağlayan akıllı özelliklerin yanı sıra zengin ve üst düzey eğlence deneyimi arayan kullanıcılar, tüm bunları Tab S5e’de bulabilirler." ifadelerini kullandı.

5,5 mm inceliğindeki metal gövdesi ve yalnızca 400 gram ağırlığıyla Tab S5e, ultra taşınabilir ve dayanıklı olmasının yanında kullanıcının günlük yaşantısına uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Tab S5e'nin kullanıcının kendi tarzına göre tercih yapabileceği gümüş, siyah ve altın rengi seçenekleri de bulunuyor. 14,5 saate kadar uzanan pil ömrü sunuyor.

Yeni Bixby 2.0’a yer veren ilk Samsung tablet olan Tab S5e, cihazla etkileşime geçilmesi için daha akıllı ve rahat bir yol sunuyor. Ayrıca, bağlantılı seçili ev cihazları için ideal bir kontrol merkezi görevi de görüyor. Böylece ev ortamı sesli komutlarla daha hızlı ve kişiselleştirilmiş olarak kontrol edebiliyor.

Samsung DeX ve bir klavye (ayrı satılır) ile PC benzeri bir ortam oluşturabiliyor.

Samsung’un simgesi haline gelen Super AMOLED ekran, 16:10 en-boy oranı ve görünmez menü tuşuyla filmleri  ayrıntılı bir şekilde izleme olanağı sunuyor. Tab S5e’de bulunan 10,5 inç kenardan kenara ekran, ince çerçeveleri ve yüzde 81,8 ekran-gövde oranına sahip.

Tab S5e ile YouTube Premium hizmetinden 4 ay ücretsiz olarak da faydalanabiliniyor.

Galaxy Tab S5e, 2019’un 2. çeyreğinden itibaren Türkiye de dahil olmak üzere ABD, Almanya ve seçili ülkelerde satışa sunulacak.

Kaynak, AA

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir