• DOLAR 5,8869
  • EURO 6,6021
  • ALTIN 252,578
  • ...
Gözaltına alınan FETÖ firarisi mide kanaması geçirdi

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde bugün düzenlenen operasyonda gözaltına alınan FETÖ firarisi Veysi Demir, adli makamlara sevk edileceği sırada, rahatsızlandığını beyan etmesi üzerine ambulansla Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Burada yapılan muayenesinde şüpheli şahsın 3 gündür mide kanaması geçirdiği öğrenilirken, konu ile ilgili açıklama yapan Mardin Valiliği, şüpheli şahsın hastanedeki tedavisine polis gözetiminde devam edildiği kaydedildi.

Valilik açıklamasında, “Hakkında Aksaray 2. Ağır Ceza Mahkemesinin 2017/220 sayılı kararına istinaden; "FETÖ/PDY Terör Örgütü Firarisi olarak arandığı" tespit edilen Veysi Demir isimli şahsın Mardin İli Kızıltepe İlçesi Aşiti Mahallesi'nde bir adreste saklandığı tespit edilerek, adli makamlardan alınan arama kararına istinaden 11/02/2019 günü aynı adreste yakalanıp adli makamlara sevk edileceği esnada şahsın rahatsızlığını beyan etmesi üzerine ambulans ile hastaneye sevk edilmiş, yapılan muayenesinde mide kanaması geçirdiği (Önceden var olan rahatsızlık) tespit edilmiş ve müşahade altına alınmıştır. Doktorların şahsın yaklaşık 3 gündür mide kanaması geçirdiği ve hastanede tedavisine devam edilmesi şeklinde beyanları üzerine Mardin Devlet Hastanesi'nde tedavisi polis gözetiminde devam etmektedir.” denildi. (M. Salih Keskin – İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir