• DOLAR 6.865
  • EURO 7.793
  • ALTIN 399.078
  • ...
Üniversite öğretim görevlisine veda yemeği

Batman Üniversitesi Meslek Yüksekokulu tarafından emekli olan Öğretim Görevlisi Cemil Manap için organize edilen veda yemeği, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş'un katılımı ile düzenlendi.

Batman Üniversitesi merkez kampüste düzenlenen veda yemeğine Rektör Durmuş'un yanısıra üniversitenin akademik ve idari personeli ile aileleri katıldı.

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen veda yemeğinde konuşan Rektör Durmuş, "Üniversitemizin kurulmasında, gelişmesinde büyük emekleri olan ve bugün Üniversitemizden emekli olan Cemil beye, daha öncesinde emekli olan Burhan Zorluoğlu'na, Zeki Ekinci'ye ve Ekrem Kaya'ya çok teşekkür ediyorum. Emeklilik yaşamalarında sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum." dedi.

Veda yemeğinde konuşma yapan Öğretim Görevlisi Cemil Manap, buradan emekli olurken güzel hatıralarla ayrıldığını ifade ederek, birlikte çalıştığı mesai arkadaşlarımdan helallik istedi.

Veda yemeğinin ardından Üniversitenin yaptıkları katkılardan dolayı Rektör Prof. Dr. Aydın Durmuş, emekli olan Öğretim Görevlisi Cemil Manap'a, ve daha öncesinde emekli olan Öğretim Görevlisi Burhan Zorluoğlu'na, Öğretim Görevlisi Zeki Ekinci'ye ve Öğretim Görevlisi Ekrem Kaya'ya teşekkür beratı, plaket ve ayyıldız rozet takdim etti.

Program fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Rektör Durmuş, Eski Başbakan Yardımcısı Şimşek'e eşlik etti

Rektör Prof. Dr. Aydın Durmuş, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Batman'a gelen eski Maliye Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'i karşılayarak programlarında kendisine eşlik etti.

Şimşek, Batman Valiliği'ni ziyaret ederek Batman Valiliği'ne atanan Vali Hulusi Şahin'i makamında ziyaret ederek, görevlerinde başarılar dileğinde bulundu. Şimşek, Valilik programının ardından Batman'ın hayırsever iş adamı merhum Necat Nasıroğlu'nun ailesi tarafından İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonu'nda düzenlenen Mevlid programına katıldı.

Şimşek'e Necat Nasıroğlu'nu rahmetle anma Mevlid'ne eşlik eden Rektör Durmuş, Nasıroğlu ailesine düzenledikleri "Batman Sevdalısı Necat Nasıroğlu'nu Rahmetle Anma Mevlidi"nin hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak, Batman Üniversitesi'ne ve Batman'a çok büyük katkılar sunan rahmetli Necat Nasıroğlu'nun mekânının cennet olması dileğinde bulundu.

Mevlid programından sonra Gerçüş Kaymakamlığı'nı ziyaret eden Şimşek, Kaymakam Mevlüt Şekerci'yi ziyaret ederek görevlerinde başarı dileklerinde bulundu.

Rektör Durmuş'un eşlik ettiği Eski Başbakan Yardımcısı Şimşek, Batman'da ev ziyaretlerinde bulunduktan sonra Batman Havalimanı'nda Rektör Durmuş ve beraberindeki heyet tarafından uğurlandı. (Mehmet Sait Çelik -İLKHA)
 

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir