• DOLAR 5.629
  • EURO 6.342
  • ALTIN 261.018
  • ...
Şanlıurfa`nın tarihi güzellikleri pullarla tanıtılacak

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kentin tarihi ve turistik yerleri ile birlikte kentle özdeşleşen değerlerin tanıtımı için 20 bin 550 adet pul basımı gerçekleştirdi.

PTT tarafından özel olarak bastırılan pullarda; Göbeklitepe, Harran, Halfeti, Takoran Vadisi ve Balıklıgöl gibi tarihi ve turistik yerlerin yanı sıra isot, fıstık ve Kelaynak gibi figürler yer alıyor.

Basımı yapılan pullar PTT Başmüdürü İsmail Çizikçi ve PTT Pazarlama ve Satış Müdürü Faik Deniz tarafından Büyükşehir Belediyesi adına Genel Sekreter Abdulkadir Açar'a teslim edildi.

Şanlıurfa tanıtımı için önemli bir çalışmaya daha imza attıklarını söyleyen Genel Sekreter Abdulkadir Açar, "12 bin yıllık geçmişe sahip tarihi ve nice değerleri ile dünyada eşi benzeri bulunmayan Şanlıurfa'mızı her alanda tanıtmaya devam ediyoruz. Bu tanıtım çalışmalarından biri olan PTT pullarımızı başmüdürümüzden aldık. İlerleyen yıllarda bu çalışmalarımızın çok güzel dönüşleri olacaktır. Emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.(Abdurahman Uğurlu-İLKHA)


 

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir