• DOLAR 5,4794
  • EURO 6,2177
  • ALTIN 230,115
  • ...
Peygamber Sevdalılarından teşekkür mesajı

Peygamber Sevdalıları Platformu, Batman'da büyük bir katılımla otogar yanı Mevlid Alanı'nda "Hazreti Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama" temasıyla düzenlenen mewlid etkinliğine katılan ve etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Görkemli mevlid etkinliği sonrası açıklama yapan Peygamber Sevdalıları Platformu Tanıtım ve Medya Başkanı Fevzi Aydın, sıkıntısız bir şekilde mewlid etkinliğini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Batman Mevlid Alanı'nda Peygamber aşığı halkın yoğun katılımından dolayı halka teşekkür eden Aydın, "Peygamber Sevdalıları Batman İl Koordinatörlüğünün tertiplemiş olduğu 'Hazreti Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama' etkinliği sona erdi. Etkinliğimiz bugün sabahtan beri vatandaşların akımına uğradı gerçekten. Mevlid Alanı geçen yıl asfaltlanıp büyütülmesine rağmen bugün Peygamber aşığı Batman halkı ve çevresindeki vatandaşlarımız alana akın ettiler. Özellikle programın başlamasına yarım saat kala Mevlid Alanına gelen tüm yollar tıkandı. O yolların açılması ve vatandaşların buraya daha rahat gelebilmeleri için çaba sarf eden tüm görevlilerimize ve trafik polislerine teşekkürlerimizi iletiyoruz." dedi.

Batman halkının Hazreti Muhammed'e olan sevdasını bir kes daha kanıtladığını belirten Aydın, "Her zaman olduğu gibi yine Batman halkı Muhammedi olduğunu, Peygamber Aleyhissalmın davasına sahip çıktığını bir kez daha kanıtlamış oldu. Programımız herhangi bir olumsuz durum olmadan sona erdi. Halk nasıl ki sükûnet içerisinde alana akın ettiyse aynı şekilde sükunet içerisinde alanı terk etti. Bu da bizi ziyadesiyle sevindiriyor. Buraya gelip etkinliğimizi izleyen tüm Peygamber Sevdalısı halkımıza bir kez daha teşekkürlerimizi iletiyoruz ve diyoruz ki Allah sizleri Hazreti Muhammed ile Havz-ı Kevser başında buluştursun. Yolcuların buraya gelmesinde gayret gösteren firmalara, özel araç sahiplerine, görevli kardeşlerimize ve programımızı her dakikasında takip eden değerli basın mensuplarına da ayrıca teşekkür ediyoruz. Bu anlamda maddi ve manevi desteği bulunan tüm vatandaşlardan Allah razı olsun." ifadelerini kullandı. (Mehmet Sait Çelik / Muhammed Said Aksoy - İLKHA)
 

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir