• DOLAR 5.75
  • EURO 6.343
  • ALTIN 271.96
  • ...
Aksaray`da sanayinin taşınması projesinde sona gelindi

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Başkan Yardımcılarıyla Madeni Sanatkârlar ve Tamirciler Odası Başkanı Mehmet Üçkulak eşliğinde sanayi esnaflarını ziyaret etti.

Yazgı, sanayinin taşınması konusunda son değerlendirmenin yapıldığını açıklayarak “Projenin son aşamasındayız. Bu konunun çözümü için kısa bir zaman kaldı da diyebiliriz. Ancak taşınma gündemimizde olmasına rağmen mevcut sanayimizde sorunları yerinde görüp tespitini yapıyoruz. Sanayi taşınma sürecinde iyileştirme yapmamız gereken işler varsa bunların çözümü yaparız. Bu noktada esnaflarımızın bizden istekleri, dilekleri olabilir. Esnaflarımıza kapımız her zaman açıktır.” dedi.

Sanayi ziyaretinde esnafların düşüncelerini alan Başkan Yazgı, “Biz Sanayici esnafımıza için en iyi Makul fiyatlarda olması kaydıyla yapılabilecek en güzel projeyi Aksaray Sanayi Bölgesine uyarlamak istiyoruz. Kısacası biz dükkân maliyetlerinin en minimum seviyede olan her kesim tarafından kabul görmüş bir proje başlatmak istiyoruz. Tabi bu işi karşılıklı konuşarak halledeceğiz inşallah. Ayrıca yeni yapılacak proje ile ilgili sanayici esnafımızı dinlemek için bu aralar sizleri sık sık ziyaret etmeyi düşünüyoruz” diye konuştu. ( İLKHA)


 

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir