• DOLAR 5.764
  • EURO 6.43
  • ALTIN 282.956
  • ...
ABD israile 1 Dakikada Kaç Bin Dolar Yardım Yapıyor?

Zamanın en büyük fitnecisi ABD`nin Başkan Yardımcısı Joe Biden, ülkesinin işgalci israile dakikada 6 bin dolar yardım ettiğini, bunun toplamda günde 8.5 milyon dolar ettiğini söyledi.

CNN televizyonunun kendisiyle dün yaptığı röportajda Biden, Amerika’nın işgal rejiminin askeri gücünü koruması amacıyla bu yardımda bulunduğunu ifade etti.

Biden, kendisinden bahsederken de “Ben bir siyonistim. Yahudi`ysem, siyonistim demektir. Babam bana, siyonist olmam için benim Yahudi olmamın şart olmadığını da söyledi. Dünyadaki Yahudilerin güvenliği için israilin varlığı zaruri” dedi.

Ortadoğu’yu tehlikeli bir ejderha olarak gördüğünü belirten Biden, israilin çevresini ise tehlikelerin sardığını söyledi.

Amerika, işgal rejimi ve İngiltere’den sonra en fazla siyonist vekilin bulunduğu ve ülkenin siyasetinde aktif rol aldığı üçüncü ülkedir.

Filistin halkını terörist ilan eden ve onu her türlü haktan mahrum eden Amerika, işgal rejimini beslemeye devam ediyor. İşgal rejiminin haydutlaşmasını sağlayan Amerika’nın barış söylemi sözden öteye geçmiyor.

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir