• DOLAR 5,6849
  • EURO 6,2844
  • ALTIN 274,592
  • ...
Filistinli Kız israil Polisine Haddini Bildirdi

10 yaşındaki Filistinli kız Ceni Cihan, kendisini ve yanındaki diğer Filistinlileri Mescid-i Aksa`ya almayan siyonist katil israil polisine adeta insanlık dersi verdi.

Kalabalık bir şekilde Mescid-i Aksa`ya gelen Filistinliler, burada ibadet etmek istedi. Ancak bu girişim siyonist katil israil askerleri tarafından engellendi. Küçük Cihan, kendilerine engel olmaya çalışan siyonist katil israil polisine derdini anlatmaya çalıştı. Askerler onun sözlerini ciddiye almadı. Filistinli kız bunun üzerine, bütün dünyanın bildiği gerçeği, polislerin yüzüne haykırdı.
Hem de ana diliyle değil, polisleirn anlaması için İngilizce olarak.

siyonist katil israil polisinin yüzüne karşı haykıran Cihan, `Siz teröristsiniz, yani her şeyi yapabilirsiniz. Size karşı tüm dünya bizimle birlikte. Burası bizim topraklarımız. Netanyahu`nun bir gün öldüğünü de göreceksiniz` dedi.

Polislerden biri Cihan`ın bu etkili sözleri karşısında afallarken diğeri küçük kızı susturmak için devreye girdi.

Polis küçük Cihan`a `Kes şunu, senin annen nerede?` diye karşı çıktı, Cihan ise `Dur artık. Topraklarımızı asla terk etmeyeceğiz` sözleriyle karşılık verdi.

`Bunlar erkek! Ama çocukları hatta kadınları bile dinleyemiyorlar. Onlar burada yerleşimci. İşgalciler buradan gidecekler. Biz değil` diyen Ceni Cihan tüm çabalarına rağmen Mescid-i Aksa`ya giremese de askerlere karşı yaptığı çıkışla Filistinli çocukların sahip oldukları mücadele ruhunu, bütün dünyaya bir kez daha gösterdi.

Kaynak: Haber7

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir