• DOLAR 5,6655
  • EURO 6,2669
  • ALTIN 272,715
  • ...
Gercüş HÜDA PAR'dan kaymakam ve siyasi partilere veziyaret

BATMAN – Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Gercüş İlçe Belediye başkan adayı Mehmet Dursun ve beraberindeki heyet, seçim çalışmaları kapsamında ilçedeki resmi kurumlar ile siyasi partileri ziyaret etti.

 

HÜDA PAR Gercüş İlçe Belediye başkan adayı Mehmet Dursun ve beraberindeki heyet, ilk olarak Gercüş Hükümet Konağında, Kaymakam Adem Ergül’ü makamında ziyaret etti.

 

Kaymakanm, HÜDA PAR heyetini sıcak bir şekilde karşıladı. Seçimlerin iyi geçmesini dileyen Ergül, heyete çalışmalarında başarılar diledi.

 

HÜDA PAR heyeti, hükümet konağında bulunan diğer resmi kurumları da ziyaret etti. Hükümet konağındaki ziyaretin ardından, İlçe Emniyet Amirliğine de giden heyeti, Emniyet Amiri Şenol Taş karşıladı. Emniyet amiri de seçimin Gercüş halkına güzellikler getirmesi temennisinde bulundu.

 

Parti heyeti daha sonra, AK Parti İlçe Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi.HÜDA PAR heyetini, AK Parti Belediye Başkan Adayı Şehmus Dilzan Ekmen ve parti üyeleri karşıladı.Karşılıklı iyi diyaloğun ardından, ziyaretçi heyet, çalışmalarında başarılar dileyerek ayrıldı.

 

Parti heyeti son olarak, BDP İlçe Başkanlığına geçti. BDP İlçe Başkanı Şükrü Aslan ve Belediye başkan adayı A.kerim Kaya, ziyaret gelen HÜDA PAR heyetini karşılayıp ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade etti.Ziyaret karşılıklı iyi temennilerle son buldu. (Fethullah Barlak-İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir